
420 ₴
Підставка для манікюру на коричневих ніжках Spenvi Cloud — це стильний і функціональний аксесуар, який робить процес манікюру зручнішим і ефективнішим як для майстра, так і для клієнта. . Вона забезпечує зручне високе розташування рук клієнта. Форма підлокітника на ніжках дає змогу встановити під ним лампу або витяжку.
На ніжках підлокітника є силіконові накладки, які забезпечують його стійкість на поверхні столу. Виріб має правильну рівну форму, без складок і сколів. Кожна підставка упакована в індивідуальну картонну коробку.
Поверхню підставки можна очистити від забруднень із допомогою спиртового розчину або вологої серветки.
Осбливості підставки:
Підлокітник відповідає чинним нормам санітарного законодавства України і є безпечним для використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPENVI |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Прогумована основа |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |