

3 437,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |